Úvod » Turnaje » sezóna 2013/2014

LOKY - Zvolen                 0:1

LOKY - Levice                  0:6

Pár slov k turnaju:

Dnešok bola nočná mora !!! Predviedli sme antifutbal. Naháňali sme sa bez myšlienky po ihrisku, kombinácia neznámy pojem. Niektorí hráči vyzerali, akoby prvýkrát obuli kopačky a vybehli na ihrisko. Nefutbalový pohyb, potkýňame sa na lopte, organizácia kolektívu neexistovala. Žiadny gól, jediná strela na bránu bola nepremenená penalta v zápase proti Zvolenu. Naša veľká bieda vyústila do debaklu proti Leviciam. Frustrovaní manekýni, ktorí nedostali svoju hračku zadarmo sa idú škaredými zákrokmi vyvŕšiť na súperovi, ktorý by nás porazil aj keby hrali štyria...

Toto trénujeme na tréningu celý rok? Lebo ak áno, ešte dnes roztrhám licenciu a futbal sledujem  len z tribúny. Ak by nebol mesiac do konca sezóny, tak dnes som vás videl poslednýkrát. To myslím vážne. Takúto hanbu, čo sme si spravili, to sa len tak nevidí. Každý si vstúpte do svedomia a zamyslite sa, prečo hráte futbal. Je nemysliteľné, že tréner a rodičia chcú viac ako hráči.

Svoj podiel viny si priznávam. Túto situáciu sme si zapríčinili MY a preto si horký kalich dopijeme do dna. Zajtra dohrajú turnaj všetci. To budú posledné zápasy minimálne štyroch hráčov pod mojím vedením. Jednoducho na to nemáte a je nefér voči vám, klubu a ostatným, aby sme vašu agóniu predlžovali. Mená (až) siedmych som vyslovil v šatni, netreba ich opakovať. To znamená, že traja majú relatívnu šancu na presadenie sa u žiakov.

Takisto som myslel vážne aj sms, ktorú som napísal prezidentovi Moravčíkovi : "Tím by som po dnešku rozpustil a seba zavesil do prievanu za gule. Hanba najväcšia"  Píšem to, aj keď je to hrubé, ale tak to cítim.

....Ani si neviete predstaviť, aký som ponížený !!!!!!!! Prvotriedna dehonestácia značky Lokomotíva.

Ďakujem Tomášovi Hrebíčkovi, ktorý ako jediný si dnes udržal výkonnosť a viacerými výbornými zákrokmi nás podržal. Ďakujem mu, že nás nikdy neodmietol a prišiel vždy pomôcť, keď sme ho o to poprosili.

O umiestnenie:

LOKY - Galanta     2:0; Góly: Moravčík, Šimko

LOKY - Dubnica    1:0; Góly: vlastný

Konečné umiestnenie: 13. miesto

Prispievať do diskusie môžu len prihlásení užívatelia.

V diskusii nie je zatiaľ žiadny príspevok

« 05 / 2024 »
Najbližšia akcia