Úvod » Turnaje » sezóna 2013/2014

Turnaj o pohár starostu obce Kalinkovo

publikované 28.06.2014

Výsledky skupina:

Lokomotíva - ŠKP Dúbravka                        0:4

* Súper bol lepší herne a zaslúžene zvíťazil. My sme sa nedostali ani do jednej šance. Všetky náznaky sa končili už na polovici ihriska a bránu súpera sme prakticky neohrozili.

Lokomotíva - Domino BA                            0:2

* V tomto zápase sa úroveň našej hry skvalitnila. Boli sme aktívnejší tím, avšak sme nepremenili ani jednu z mnohých šancí. Súper bol asi trikrát pred našou bránou, vsietil dva góly a tak zaslúžene zvíťazil.

Lokomotíva - ŠK BTC BA                           2:1, Góly: Holický, Slovák

* V poslednom zápase skupiny sme sa konečne presadili gólovo. Ku koncu zápasu sme si nechali dať kontaktný gól, ale nakoniec sme to ustáli  a vyhrali. I keď by som očakával víťazstvo o viac gólov.

O umiestnenie:

Lokomotíva -  ASK Marienthal (AT)            0:1

* Jednoznačne zbabraný zápas. Šancí sme mali aj za dva tímy, ale buď sme trafili brankára súpera, alebo ani bránu. Rakúsky tím sa presadil z ojedinelého protiútoku.

Lokomotíva - ŠK BTC BA                         0:0 (1:0 pp)

* Najhorší zápas na turnaji sme si nechali na koniec. Hra sa nám vôbec nedarila. Ani súper sa nevedel presadiť, v ceste im stáli žŕdky a výborný Hrebíček v bráne. Naše trápenie sa skončilo až v rozstrele. Opäť bol pri tom náš brankár, ktorý zneškodnil 3 pokusy súpera a sám premenil rozhodujúci pokus.

Celkové umiestnenie: 7. miesto

Hodnotenie turnaja:

Na túto akciu sme vycestovali s hráčmi, ktorí boli menej vyťažení počas sezóny, avšak odhodlaní dobre reprezentovať farby klubu. Prvý zápas nám obligátne nevyšiel, ako skoro na každom turnaji. To ovplyvnilo hráčov, ktorí nevedeli adekvátne reagovať na herné situácie, ktoré sa vyskytli počas zápasov. I napriek zlepšeniu hry sa prejavila nižšia kvalita hráčov v útočnej fáze. A ak už sme si nejaké šance vytvorili, zostali nepremenené. V kombinácii s individuálnymi chybami, nedôraznosťou  v osobných súbojoch a vyslovene odovzdávaním lôpt súperom, sme nemali nárok na lepšie umiestnenie. Naším najfutbalovejším hráčom bol Filip Kulich, dobré veci ukázal David Jelenek a oporou v bráne bol Tomáš Hrebíček.

Všetkým chalanom z tímu prajem veľa zdravia a chute do ďalšej práce v tréningu. Prajem vám, aby vás futbal stále bavil a aby ste sa každým dňom zlepšovali.

Prispievať do diskusie môžu len prihlásení užívatelia.

V diskusii nie je zatiaľ žiadny príspevok

« 05 / 2024 »
Najbližšia akcia